Аріста ЛайфСайенс у світі

Аріста ЛайфСайенс Україна

 

ТОВ «Аріста ЛайфСайенс Україна» розпочала свою діяльність в Україні як юридична особа у 2011 році. До цього протягом 16 років діяло спочатку представництво компанії Томен Корпорейшн, а згодом представництво компанії Аріста ЛайфСайенс в Україні. Аріста в Україні веде самостійну господарську діяльність, сприяє встановленню та зміцненню контактів між компанією Аріста ЛайфСайенс та нашими українськими партнерами та є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Рік за роком Аріста ЛайфСайенс досягає стабільного росту продажів в Україні. У 2011 році продажі української структури досягли 15 млн $. Будуючи наше портфоліо, ми першочергово фокусуємося на споживачі. Ми прагнемо працювати з нашими клієнтами, забезпечуючи високоякісні рішення в агрохімії, які відповідають мінливим потребам аграріїв, що вирощують різноманітний спектр культур. Це означає, що ми пропонуємо продукти, які відповідають специфічним потребам регіону в якому працюємо. Ми підтримуємо близький контакт зі споживачами, управляючи нашим бізнесом регіонально, що дозволяє нам концентруватися на маркетингу та доставці необхідних та корисних продуктів на ринки. Наші регіональні представники працюють в усіх областях України.


Аріста ЛайфСайенс у світі

Аріста ЛайфСайенс є глобальною компанією, що спеціалізується на маркетингу та дистрибуції сучасних засобів захисту рослин. Маючи більш ніж 200 діючих речовин, Аріста ЛайфСайенс має добре інтегрований набір біологічних і хімічних препаратів для забезпечення комплексних рішень для сільгоспвиробників. Широкий асортимент компанії включає в себе біорішення, фунгіциди, гербіциди, інсектициди та протруйники насіння. Аріста ЛайфСайенс, в якій працює працює понад 4000 працівників більш ніж в 100 країнах, які обслуговують споживачів по всьому світу, отримала у 2015 році доходів на суму 1,8 млрд. доларів США. Бізнес-модель Аріста ЛайфСайенс базується на принципах мінімізації розмірів виробничих об'єктів та індивідуального підходу до споживачів, що дозволяє компанії оптимізувати структуру витрат, підвищити гнучкість та оперативність реагування на динамічні зміни ринку.

Принцип мінімізації розмірів виробничих об'єктів полягає у тому, що компанія віддає перевагу виготовленню продукції шляхом розробки формул та виробництва сумішей з готових інгредієнтів інших компаній-виробників, створюючи унікальні препарати, які мають всі експлуатаційні характеристики, потрібні для якнайкращого задоволення потреб кожного клієнта. Індивідуальний підхід до споживачів та можливості розвитку Аріста ЛайфСайенс забезпечуються висококваліфікованою науково-дослідницькою базою та фахівцями комерційного, маркетингового та технічного відділів, робота яких орієнтована на потреби клієнтів. Компанія Аріста ЛайфСайенс була утворена шляхом поєднання трьох компаній: Arysta LifeScience, Chemtura AgroSolutions та Agriphar. Злиття цих компаній забезпечило новому підприємству можливість розробляти провідну продукцію, сформувало нову географію бізнесу компанії по всьому світі, збагатило знання ринку, поєднавши більше 270 років досвіду роботи. З 2015 року компанія є дочірнім підприємством корпорації Platform Specialty Products (NYSE: PAH), Майамі, штат Флорида.

 

Аріста ЛайфСайенс

 


Для перегляду додаткової інформації про Аріста ЛайфСайенс у свiтi, будь-ласка, відвідайте наш глобальний сайт за адресою: http://www.arystalifescience.com

Що ми відстоюємо?

Наша місія

 

Наша місія полягає в тому , щоб сприяти процвітанню / успіху за допомогою передових технологій в сільському господарстві.

Ми створюємо унікальне поєднання інноваційних технологій захисту рослин та біорішень для підтримки сталого сільського господарства .

 

Наш задум

Ми прагнемо бути відомими і шанованими як компанія, яка визначає нові стандарти в галузі виробництва сільськогосподарських культур
шляхом застосування наукових досягнень в сільському господарстві .


Наші цінності та принципи – у всьому, що ми робимо 

 •  

  Зосередженість на споживачах

  Ми прагнемо сприяти успіхам наших споживачів у їх справі, пропонуючи їм наші передові рішення, постійно покращуємо наше оперативне реагування, передбачуємо потреби. Наша мета – зробити вимоги споживачів рушієм для прийняття рішень.

 • Innovation

  Інновації

  Ми сприймаємо інноваціям як процесу пошуку унікальних рішень, які ґрунтуються на новому мисленні, впровадженні нових процесів та створенні нових продуктів. Інновації дозволяють компанії залишатись на перших позиціях у рейтингах наших споживачів.

 • Integrity and mutual respect

  Чесність та взаємоповага

  У своїй роботі ми дотримуємось найвищих стандартів та принципів ділової етики і робочих взаємин. Завжди залишаючись чесними та прозорими у процесі співпраці, ми заслужили довіру до нас і нашої продукції у всіх, з ким маємо справи.

 • Safety & Environmental Stewardship

  Безпека та Охорона навколишнього середовища

  Безпека робочих процесів та на робочих місцях – наш пріоритет. Ми робимо все, щоб дотримуватись найвищих стандартів та законодавчих вимог безпеки та охорони довкілля.

 • Entrepreneurial spirit

  Підприємницькі ініціативи 

  Ми заохочуємо підприємницькі ініціативи та прогресивне мислення, яке налаштоване на оптимізацію та вдосконалення існуючих процесів. Підприємницькі ініціативи – це критичний підхід до всіх питань, висока продуктивність, націленість на результат, відповідальність.

Виробництво R&D сайтів

У нас є ряд рецептур заводів, лабораторій та дослідницьких центрів у Франції, Бельгії та Англії..

 • Завод «Нейчурал Плант Протекшн (НПП)» (Natural Plant Protection (NPP), Франція

  Заснований: 1994

  Діяльність: Розробка та виробництво продуктів для біоконтролю; Синтез та розробка формул препаратів на основі 4 біотехнологій: віруси комах, ентомопатогенні грибки, екстракти рослин, хімічні сигнальні речовини

  Read More
  Дізнайтесь більше:
  • Розробка продуктів та біопроцесів
  • Контроль якості
  • Лабораторія мікробіології та ентомології Підрозділу глобальних біологічних лабораторій
  Виробництво:
    • 2230 м² для масового розведення комах
    • 900 м² герметичних приміщень з контролем температури та вологості
    • Приміщення для розробки рецептур/формул, приміщення для пакування
    • Зберігання при контрольованій температурі (+4° / -18°C)

  Завод «НПП» (NPP) дотримується всіх вимог контролю якості, захисту навколишнього середовища та стандартів безпеки.

 • Виробничий та дослідницький центр м. Угре, Бельгія

  Заснований: 1945 р.

  Діяльність: розробка формул, пакування та дистрибуція, складування продуктів для захисту рослин

  Read More
  Дізнайтесь більше:
  • Розробка рецептур для таких продуктів:
  • Рідкі продукти: концентрати суспензій (SC) , Рідкі суміші: Концентровані емульсії (EC), Водорозчинні концентрати(SL), Мікрокапсульовані емульсії (ME), Емульсії типу олія у воді (EW), Емульсії типу вода у маслі (EO), УЛВ-рідкі пестициди(ULV)
  • Порошки: порошкоподібні препарати (DP)
  Обсяги пакування:
  • Від банок по 100 мл до середньо-тоннажних контейнерів (IBC) на 1000 л
  • Від мішків по 5 кг до великої мішкотари

  Обсяги складування: 20 складів загальною місткістю 20,000 м2

  Лабораторія: розробка та контроль якості продукції

  Виробництво у м. Угре дотримується всіх вимог контролю якості, екологічних вимог, норм охорони здоров'я та стандартів безпеки. Отримані такі сертифікати: ISO 9001 v2008, ISO 14001 v2004.

 • Виробничий та дослідницький центр Сен-Мало, Франція

  Заснований: 1971

  Діяльність: виробництво, розробка рецептур, пакування, дистрибуція, складування біосумішей

  Read More

  Дізнайтесь більше: Розробка рецептур для таких продуктів: Рідкі продукти (SC) та водорозчинні рідини (SL)

  Обсяги складування: 2000 палетів

  Можливості для проведення наукових дослідів: 4000 m²

  Лабораторія з дослідження патологій та фізіології рослин (500 м²) - 5 камер штучного клімату, 4 теплиці (100 м²), що належать Підрозділу глобальних біологічних лабораторій, для проведення тестування у контрольованих умовах та:
  • Відбору продукції із захисту рослин, біостимуляторів, інноваційних поживних речовин
  • З'ясування принципу дії продуктів
  • Розробки нових продуктів

  Поле для експериментального первинного відбору (3000 m²)продукції перед її тестуванням на полях різних країн світу.

  Контроль якості:
  Виробництво у м. Сен-Мало дотримується всіх вимог контролю якості, захисту довкілля, норм охорони здоров'я і безпеки. Отримані сертифікати: ISO 9001 v2008.
 • Центр передових досліджень у м. Івшем, (Великобританія)

  Заснований: 1971

  Діяльність: розробка рецептур/формул та препаратів для обробки насіння

  • Розробка формул, підтримка розвитку та супровід процесів виробництва
  • Розробка формул, підтримка розвитку та супровід процесів виробництва
  • Аналітична підтримка процесів розробки формул (липень 2016 р.)
  • Лабораторія з обробки насіння
  Read More

  Дізнайтесь більше: Лабораторія з розробки формул: розробка формул для інноваційних високоякісних засобів захисту рослин та обробки насіння відповідно до міжнародних вимог

  • Всі види формул
  • Розробка формул, розгорнутий опис фізичних/хімічних властивостей, термінів придатності, правил пакування
  • Лабораторія з розробки формул, ділянка для підготовки та експериментальний завод

  Аналітична лабораторія:

  • Хімічний аналіз формул засобів захисту рослин та обробки насіння

  Лабораторія з обробки насіння:

  • Вивчення методів захисту насіння та селективних якостей
  • Тестування засобів для стимуляції росту рослин
  • Тестування ефективності та сумісності, перевірка якості продуктів на рослинах: розмноження, густота покрову, колір, опилення

  Контроль якості: дотримання ORETO (Офіційні підтвердження ефективності тестування), Дотримання вимог Зводу міжнародних вимог до лабораторних досліджень (GLP), Міжнародної системи контролю якості, підтримуваної Організацією економічного співробітництва і розвитку (OECD).

 • Виробництво у м. Ногер, Франція

  Засноване : 1992 р.

  Діяльність: розробка формул, пакування та дистрибуція, внутрішнє впорядкування, митний склад, складування продуктів для захисту рослин

  Read More

  Дізнайтесь більше:

  • Гранульовані продукти (GR)
  • Рідкі продукти: концентровані емульсії (EC), Розчинні рідини (SL), УЛВ-рідкі пестициди (ULV)
  • Порошки: водорозчинні гранули (WDG)

  Обсяги складування :

   • Від саше по 125 мл до середньо-тоннажних контейнерів (IBC) на 1000 л
   • Від саше по 4 г до мішкотари на 1000 кг

  Обсяги складування : 12 000 м2, 9 000 мт

  Лабораторія: розробка та контроль якості продукції

  Виробництво у м. Ногер дотримується Стандартів якості та безпеки шляхом дотримання Норм гігієни і техніки безпеки, процедур сертифікації. Отримані такі сертифікати: ISO (Міжнародна організація по стандартизації) 9001 v2008, ISO 14001 v2004 та OHSAS (Система оцінки промислової безпеки та здоров'я) 18001 v2007.