Політика конфіденційності

Ми поважаємо Ваші вимоги щодо конфіденційності

 Компанія «Аріста ЛайфСайєнс Україна» (Arysta LifeScience Ukraine) (далі – Аріста) знає, що ви стежите за порядком використання та розповсюдження Вашої інформації, тому ми ретельно дотримуємось всіх вимог використання наданої нам інформації. Ця Політика конфіденційності визначає наш порядок роботи із наданою нам інформацією, передбачає збереження її конфіденційності та використання лише за призначенням.

Персональна інформація

Ми отримуватимемо тільки ту персональну інформацію, яку Ви нам надаватимете для цілей реєстрації в наших базах або ту, яка передається нам у процесі зв’язку через наш веб-сайт. У будь-який час, за Вашим запитом, ми надішлемо вам копію ваших персональних даних, які в нас зберігатимуться.

Цілі використання персональної інформації.

Якщо ви надаєте нам Ваші персональні дані, вони можуть бути використані для наступних цілей:

  • Для надання Вам інформації та послуг, які Ви замовляєте;
  • Для отримання інформації, у якій Ви зацікавлені, від Аріста;
  • Для внутрішнього перегляду.
  • Для внутрішнього використання та ознайомлення;
  • Для внесення змін у зміст матеріалів на нашому веб-сайті.
  • Для вдосконалення змісту та порядку розміщення матеріалів на сайті, який буде зручним кожному користувачу;
  • Для оповіщення про оновлення інформації на веб-сайті;
  • Для збору та публікації статистичних даних про наших користувачів за їх побажанням;
  • Для підтримки адміністративного управління та процесів набору кадрів для Аріста.

Ваші персональні дані не оброблятимуться жодним чином, який буде протирічити вищевказаним цілям, використовуватись для інших, окрім збору даних, цілей. Дані зберігатимуться тільки протягом певного часу, необхідного для виконання вказаних цілей. Статистичні дані є анонімними і не ідентифікують окремих користувачів.

Ваші права

Ви маєте право доступу, запиту, змінення, виправлення або знищення ваших особистих даних. Ви можете отримати розкриття Ваших персональних даних у зручному форматі. Ви також можете відмовитися від обробки і розповсюдження ваших персональних даних. Аріста залишає за собою право відхилити будь-який запит, який вважає недоречним. Згідно з чинним Статутом, у Вас є право формальної згоди на збір даних щодо продажів засобами електронної пошти, факсу та іншими засобами. Якщо Ви хочете скористатися цим правом або отримати іншу інформацію, будь ласка, надішліть ваш запит на europe@arysta.com

Розкриття особистої інформації

Без Вашої згоди, ми не будемо передавати Вашу особисту інформацію третім особам, крім учасників Аріста або її агентів, що діють на підставі договору від нашого імені.

Маркетинг і реклама

На веб-сайтах arystalifescience.ua не будуть публікуватись Ваші рекламні пропозиції або реклама, так само як і Ваші особисті контактні дані, які компанія Аріста жодним чином не буде продавати, обмінювати або іншим чином передавати третім особам у рекламних або маркетингових цілях.

Додаткові форми та електронна пошта

Ми можемо попросити Вас надати більше інформації, якщо Ви замовлятимете наші додаткові послуги та інформацію, чи для врегулювання претензій або зауважень.

Захист інформації

Ми впровадили технології захисту, політики безпеки та інші заходи для захисту даних, що знаходяться під нашим контролем, від несанкціонованого доступу, незаконного використання, зміни, незаконного або випадкового знищення або випадкової втрати. Ми захищаємо Вашу інформацію, вимагаючи від своїх співробітників та інших осіб, які мають доступ або пов'язані з обробкою даних, дотримуватися конфіденційності Ваших даних.