"Аріста ЛайфСайенс" на IV Національному Дні Картоплі

Навіть сильний дощ не завадив аграріям відвідати IV Національний День Картоплі, що відбувся 22 серпня на базі господарства ТОВ "АФ Брусилів" у смт. Брусилів  Житомирської області.

 Цьогоріч на Дні Картоплі були присутні понад 300 учасників з усієї України. На заході було представлену сучасну техніку, 70 сортів картоплі, а також засоби підживлення та захисту картоплі протягом вегетації.

Компанія "Аріста ЛайфСайенс" взяла участь у Національному Дні Картоплі в якості партнера.

Учасники Дня поля мали змогу отримати інформацію про продукти компанії та проконсультуватися зі спеціалістами компанії: продакт-менеджером із розвитку біостимулянтів Сергієм Машинником, продакт-менеджером зі спецкультур Миколою Свіргоцьким та регіональним менеджером (Вінницька та Житомирська обл.) Сергієм Герасимчуком.

Крім того, "Аріста ЛайфСайенс" підготувала для картоплярів вигідні акційні пропозиції та презентувала їх на Дні Картоплі. Це акційні пропозиції на препарати:

- фунгіцидний протруйник Фунгазіл® (для обробки насіннєвої картоплі проти хвороб, що проявляються під час зберігання) – знижка до 7%;

- регулятор росту Нео-Стоп® (контролює проростання пагонів картоплі під час зберігання) – знижка до 15%;

- біостимулянт Атонік® Плюс з потужною регенеративною та антистресовою дією – знижка до 7%.

Для того, щоб взяти участь у акції та скористатися знижкою на препарати Фунгазіл®, Нео-Стоп® та Атонік® Плюс Вам неохідно роздрукувати прикріплені файли з купонами (купон Фунгазіл®, купон Нео-Стоп®), заповнити купон та передати його дистриб’ютору під час придбання препарату для надання знижки. 

 

fileUpload1: 
11504622299.png
11504622307.png
11504623520.jpg
11504623533.jpg
11505462171.jpg