«Як народжується Аппетайзер® ….» Відбулася поїздка для переможців Акції «Придбай Аппетайзер® – відвідай Францію!»

4.09-8.09 відбулася поїздка для переможців Акції «Придбай Аппетайзер® – відвідай Францію!»

Розпочалась поїздка відвідуванням лабораторії та заводу Гоемар (Goëmar), де учасникам вдалося на власні очі побачити, як «народжується» Аппетайзер та інші унікальні біостимулянти.

 

Гості пізнали усі виробничі процеси, починаючи від підготовки сировини морських водоростей Ascophyllum nodosum, одержання фільтрату із водоростей, компонування, виробництва і тестування біостимулянтів.

 

 

Надзвичайно цікавим було відвідування місцевості, де відбувається збір водоростей для виробництва Аппетайзеру (поряд із узбережжям  Атлантичного океану).

 

Усі учасники ознайомились із різноманіттям водоростей (а їх понад 800 видів) та навчились визначати найбільш корисну, а саме буру водорость Ascophyllum nodosum.

 

Далі всі учасники поїздки відвідали Ферму Saint-Caradec, де в польових умовах переконались в ефективності застосування біостимулянтів від компанії Arysta LifeScience (Goëmar) на кукурудзі.

Гостям була презентована нова програма комбінованого захисту насіння із застосуванням біостимулянтів, яка значно зменшує пестицидне навантаження в технології під час відвідування насіннєвої фабрики Triskalia seed factory (Lamballe).

Окрім огляду виробничих процесів, щасливчики побачили й історичні місця: замок Mont-Saint-Michel, Старе Місто Saint-Malo.

 

А на завершення поїздки прогулялися у річковому ресторані з неперевершеним видом на вечірній Париж.

Щасливчики повернулися сповнені корисної інформації та незабутніх вражень:

 Володимир Рогальський:

«… Дуже сподобався завод, на якому виробляють Аппетайзер і багато інших продуктів, а також лабораторія для проведення досліджень біостимулянтів. Було дуже цікаво побувати у місцях, де збирають водорості для виготовлення біостимулянтів»

Валентин Кучерук:

«Ця виробничо-екскурсійна поїздка організована на дуже високому рівні. На заводі ознайомилися  з процесом виготовлення продукту Аппетайзер в деталях. Вразила лабораторія, у якій проводиться повний аналіз біостимулянтів. Відвідали чудові місця, де відбувається збір водоростей Ascophyllum nodosum для виробництва продуктів»

Сергій Василенко:

«Щиро вдячний за продуктивно проведений час у мальовничому куточку світу: ідеальне поєднання робочих візитів на промислові об’єкти та екскурсій. Для себе відкрив багато нового щодо виробництва продуктів Аріста ЛайфСайенс. Хороші враження справили лабораторія Goëmarта насіннєва фабрика Triskaliaseedfactory.”

 

fileUpload1: 
11505207114.png
11505207120.png
11505207131.png
11505207141.png
11505207146.png
11505207152.png
11505207158.png
11505207164.png
11505207169.png