Візит делегації "Сервіс-Агрозахід" на завод "Аріста ЛайфСайенс" у Бельгію

7 грудня 2017 року разом із офіційним дилером – компанією «Сервіс-Агрозахід» відбувся робочий візит до Бельгії, а саме в м. Оугрі, де розташований завод із виробництва засобів захисту рослин "Аріста ЛайфСайенс". Це сучасне і високотехнологічне виробництво виготовило 19 тис. тонн засобів захисту рослин у 2017 р.

Тож учасникам було надзвичайно цікаво ознайомитись із технологічним процесом виготовлення інсектицидів Альфаплан і Версар, фунгіцидів Сілліт і Філдер, а також регулятора росту Нео-Стоп: починаючи із синтезу молекули діючої речовини, підбору і змішування складових препаратів, та завершуючи фасуванням, нанесенням відповідного маркування, пакуванням, зберіганням та транспортуванням кінцевого продукту.

Найбільше учасникам запам’яталась лінія фасування, оскільки вона здатна забезпечити точне дозування кожного препарату.  А ще те, що виробництво засобів захисту має замкнутий цикл, що повністю виключає потрапляння діючих речовин препаратів у підземні води та довкілля.

У другій частині зустрічі Ніколас Крете (менеджер із розвитку біологічних рішень, "Аріста ЛайфСайенс Франція") та Сергій Машинник, продукт менеджер із розвитку біостимулянтів, "Аріста ЛайфСайенс Україна") ознайомили учасників візиту із напрямками діяльності компанії, а також із пріоритетним напрямом – біологічні рішення.  Компанія «Аріста ЛайфСайенс» – піонер і лідер у цьому напрямку, яка має лінійку інноваційних біостимулянтів – Аппетайзер, Рутер, БМ 86, Мултолео та біологічних засобів захисту рослин – Ваксіплант, Плантівакс тощо. Учасникам була представлена унікальна технологія Physio ActivTechnology, що дозволяє оптимізувати мінеральне живлення сільськогосподарських культур та поліпшити засвоєння елементів із ґрунту та добрив.

 

 

На додаток були представлені результати виробничого тестування нового регулятора росту Аппетайзер, який допоміг знівелювати в умовах посушливого вегетаційного періоду цього року в господарствах України дію посухи та збільшив урожайність озимої пшениці на 4-7 ц/га, а кукурудзи – 5-9 ц/га.

 

 

 

fileUpload1: 
11513255877.jpg
11513256188.jpg