Участь компанії "Аріста ЛайфСайенс" в міжнародному українсько-польському форумі «Інтенсивний сад. Мистецтво вирощування»

22 та 23 листопада 2017 року у Вінниці, в приміщенні обласної філармонії відбувся міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад. Мистецтво вирощування».

 Партнери Форуму – «Аріста Лайф Сайенс» у якості спеціального партнера та провідні українські комерційні компанії.

 

Від компанії «Аріста ЛайфСайенс» активну участь у роботі Форуму взяли менеджер з розвитку продуктів (спецкультури) Микола Свіргоцький, та регіональні менеджери у західних та центральних областях України – Сергій Герасимчук, Володимир Тимошенко, Богдан Циців.

У доповіді на теми: «Захист яблуневого саду продуктами «Аріста ЛайфСайенс. Біостимулянти для садів від «Аріста ЛайфСайенс»» особливий акцент був наданий портфелю біологічних продуктів та чіткому позиціонуванню продуктів у схемах захисту.

На сьогодні в портфелі компанії є цілий ряд високоефективних продуктів для контролю шкідників і хвороб (Малвін®, Сілліт®, Версар®, Дантоп®, Дімілін®, Ортус®, Омайт®), та біостимулянт Атонік® Плюс, який є незамінним елементом у вирощуванні плодових і ягідних культур.

У рамках форуму відбулася конференція, присвячена практиці інтенсивного садівництва, та діяв виставковий зал, експонентами якого були 40 компаній, що пропонують українському ринку обладнання, техніку, засоби захисту рослин та інші важливі складники сучасної технології садівництва. Щоб виступити перед садівниками до Вінниці завітала ціла низка провідних польських, чеських та українських фахівців – науковців та практиків галузі садівництва.

Зокрема, досвідом вирощування садівничої продукції поділилися польські доповідачі – науковці Яцек Рабцевич (Інститут садівництва, м. Скерневіце), Моніка Беняш (Сільськогосподарський університет, м. Краків). У рамках конференції також виступав провідний польський садівничий консультант Роберт Сас (IPSad, Мазовецьке в-во) та Збігнєв Холик – голова групи садівників «Стрийно-Сад», Люблінське в-во.

Любор Зелений, що представляє Інститут садівництва у Головусах (Чехія), розповів про нові сорти селекції черешні.

Українськими незалежними доповідачами конференції були садівник-консультант Любомир Стельмашук, науковець та садівничий консультант Юлія Гончарук (Інститут садівництва НААН) та садівник із Черкащини  Станіслав Мельник.

Подія зібрала понад три з половиною сотні учасників, дві третини із яких були представниками садівничих господарств із усіх регіонів України.

fileUpload1: 
11513260346.jpg
11513260356.jpg
11513260366.jpg
11513260905.jpg
11513264245.jpg
11513265865.jpg